Moduły keystone

Moduł keystone to mocowany na zatrzask, nieekranowy moduł, który odznacza się szybką i bezproblemową instalacją. Uniwersalne rozmiary modułów pozwalają na swobodne stosowanie ich we wszelkich systemach modułowych.

Walory

Beznarzędziowy moduł keystone to sprzęt, który przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich, a także punktów krosowych w instalacjach, które zachowują zgodność z ISO / IEC 11801 i EN 50173 klasa D, jak również z ANSI / TIA / EIA 568 kat. 5e. Panele krosowe oraz puszki ścienne i podłogowe mogą zostać wyposażone w te moduły dzięki łatwemu montażowi i uniwersalnemu mocowaniu. Minimalne rozplątanie zapewnia jej specjalnie opracowany kształt prowadnicy linki. Złącza gniazd są oznaczone kolorami, aby ułatwić prawidłową instalację w określonych sekwencjach. Do prawidłowej instalacji nie są wymagane żadne dedykowane narzędzia udarowe. Instalacja odbywa się poprzez wciśnięcie kabli, które znajdują się w odpowiednich prowadnicach z zatrzaskiem. Kontakty wykonane są nieraz z fosforobrązu platerowanego złotem. Gwarantuje to wysoki stopień wytrzymałości sprzętu i jego długoletnią pracę, bez zaskakujących w najmniej odpowiednich momentach awarii.

Moduł keystone rj45

Moduł keystone rj45 przeznaczony jest do zabudowy modularnej oraz wyposażania potocznie zwanych pustymi patchpaneli keystone. Dzięki zamontowaniu go w adapterach zachodzi możliwość późniejszego umieszczenia go ramkach wyposażonych w supporty, kolumnach wysuwanych z blatu, puszkach podłogowych, a także listwach i korytach naściennych, które są oczywiście przystosowane są do montażu osprzętu